[ezcol_1third]
1. Valige soovitud kaup tootevalikust ja lisage kaup ostukorvi vajutades „Lisa korvi“ nupule

2. Ostukorvis uuendage kogused ning vajutage „Vormista tellimus“

3. Täitke vajalikud andmed, valige kauba tarne ja makse viis ning esitage tellimus 

4. Meie klienditeenindus edastab teile arve ning kauba kättesaamise juhise

5. Kauba saab kätte, kui arve on tasutud

Küsimuste puhul võtke ühendust tellimused@ehituskaubad.com või telefonil +372 58 670 187.

[/ezcol_1third] [ezcol_2third_end]
Toodete valimine
Meie e-poe valikuga saad  tutvuda vajutades peamenüüs „Tootevalik“  või kasutades parempoolset Tootevaliku loetelu. Konkreetse toote otsimiseks kasutage Otsingu akna (üleval paremal).

Kui Te ei leia soovitud toodet, küsige julgelt hinnapakkumist,  edastades meile e-kirja aadressile tellimused@ehituskaubad.com.

Ostukorvi lisamine
Kui leiate meie toote valikust endale meelepärase toote, siis saate seda ostukorvi lisada vajutades nupule „lisa korvi“. Kogust saate muuta ostukorvis.

Ostukorvi ülevaatamine ja tellimuse esitamine
Ostukorvi saate siseneda vajutades päises olevale pruunile nupule. Ostukorvis saate muuta valitud kaupade koguseid. Peale koguse muutmist vajutage nupule „uuenda ostukorv“. Kui ostukorv on õige, vajutage „vormista tellimus“ nupule.

Tellimuse vormistamiseks tuleb: sisestada enda andmed, valida kauba tarne viis (lähete ise järgi või soovite transporti), valida makseviis (pangaülekandega, sularahas või järelmaksuga). Tellimuse edastamiseks tuleb vajutada „esita tellimus“.[/ezcol_2third_end]

Peale tellimuse esitamist saate vastava kinnituse e-posti teel.

Kui teie tellimus on töödeldud, edastab meie klienditeenindus Teile müügitellimuse arve e-posti teel.

Kauba saab kätte peale tellimuse eest tasumist või maksekorralduse väljavõtte edastamist.

TRANSPORT

Ise järele minek

Kaubad asuvad Tallinnas maaletoojate ja meie partnerite ladudes. Informatsiooni kauba asukoha ja üleandmise kellaaegade kohta edastame peale tellimuse töötlemist  koos ettemaksuarvega.

Transporditeenus meie poolt
Toimetame kaubad üle kogu Eesti ja ka Soome. Pakume transporti kaubiku, kraanaauto või ilma kraanata kastiautoga. Transpordi maksumus arvutatakse esitatud tellimuse põhjal. Transporditeenuse maksumuse lisame tellimusele juurde ning edastame müügitellimuse arvega. Informatsiooni transpordi kohta edastatakse koos müügitellimuse arvega.

Tallinna piires kaup võimalik kätte saada samal päeval!

MAKSMINE

Pangaülekandega
Kui lähete kauba järgi ise, saate tellimuse eest tasuda pangaülekandega kohe peale tellimuse esitamist. Kui soovite meiepoolset transporditeenust, saate tellimuse ja transpordi eest tasuda ettemaksu arve alusel.

 

Sularahas
Kui lähete ise kaubale ise järgi või tellite transporti Tallinna piires, saate tasuda tellimuse eest sularahas. Seda saate teha meie kontoris või autojuhile. Täpsemat informatsiooni maksmise kohta edastame e-kirja teel koos ettemaksu arvega.

Järelmaksuga
Kui soovite tasuda järelmaksuga, palume täita taotlus lehel http://www.ehituskaubad.com/lhv-jarelmaks/ Pärast pangalt positiivse vastuse saamist edastame Teile allkirjastamiseks järelmaksu lepingu. Kauba saate kätte peale edukat lepingu sõlmimist.
Kui ostate suuremaid koguseid (üle 2000 €) või teil on käsil maja ehitus ning soovite osta oma materjalid ühest kohast, siis koostame teile personaalse hinnapakkumise ning anname ka nõu erinevate materjalide kasutamise osas. Palun andke oma soovist teada projekt@ehituskaubad.com või kontaktvormi kaudu.